Pokud si nevíte rady, tak jsme vám k dispozici od 8:00 do 20:00 na tel +420 778 001 953.

Komeťáci sobě - 7. Maroš

Vzhůru Brno, sekunda hrobové ticho a 7700 hrdel opakuje. Chorál, který zná celá republika. Maroše zase celé Rondo. Tady mi trochu došla slova :-) Sektorová vlajka v kotli Komety a na závěr tleská celý stadion. Máme na Kometě málo takto úderných chorálů. Málo takových postav jako je Maroš. Byl v kotli, když tam nebyl skoro nikdo. Kometu má v srdci. Druhá, první, nejvyšší liga. Prostě zažil všechno a byl tam, když Kometa potřebovala podporu.

Pamatuju si ho na choreu, pamatuju si ho na desítkách výjezdů a domácích zápasech. Pamatuju si ho, že šel první a ostatní za ním. Když šel Maroš, tak šla celá banda. Maroš s megafonem v ruce v O2 aréně. Nebo když přeskakujeme zábradlí a jdeme vstříc zlobivcům ze Sparty. Za všechno, co dokázal na Kometě neodmyslitelně patří mezi naše oceněné fanatiky. Díky Maroši a nechť zdraví slouží po mnoho let!

4B360499-DA39-4353-87DC-EBD9AB918935

Nejlepší VZHŮRU BRNO podle samotného Maroše:

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.