Spolupráce s Klára Pomáhá z.s.

Nová sezóna za dveřmi a my jsme se snažili vyladit řadu věcí. Nejen, že už chystáme zimní kolekci, ale rozhodli jsme se podpořit organizaci 

www.klarapomaha.cz

 

Na začátku jsme měli pocit, že půjde o další neziskovku, která bude požadovat jen finanční prostředky. Ale po setkání s velmi příjemnými ženami, které nám svoji činnost popsaly a představily i možný plán spolupráce, jsme úplně změnili názor. 

Určitě si říkáte, co je to za organizaci? Jednoduše a srozumitelně jde o skvělý tým lidí, s cílem pomoci těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci, při péči o nemohoucího, po úmrtí někoho blízkého. Tento tým odborných i laických poradců se snaží pomoci, aby cesta, kterou si pečující nebo truchlící prochází, byla snesitelnější a životní příběh rodiny tak dále smysluplně pokračoval. 

A jak můžeme pomoci my? V každém balíčku od nové sezóny dostanete od nás informační lístek s odkazem na stránky Klára pomáhá z.s.. 

V každé objednávce budete mít možnost symbolicky poslat pár drobáků na konto Kláry. 

A připravujeme ještě jedno společné překvapení. Těšte se s námi.

Klára pomáhá

 

Cílem je informovanost. Pokud máte ve svém okolí pečujícího či pozůstalého, který svoji situaci nese velice těžce, tak jej prosím odkažte na tuto organizaci. Opravdu dokáži pomoci!

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení