Spolupráce s Klára Pomáhá z.s.

Nová sezóna za dveřmi a my jsme se snažili vyladit řadu věcí. Nejen, že už chystáme zimní kolekci, ale rozhodli jsme se podpořit organizaci 

www.klarapomaha.cz

 

Na začátku jsme měli pocit, že půjde o další neziskovku, která bude požadovat jen finanční prostředky. Ale po setkání s velmi příjemnými ženami, které nám svoji činnost popsaly a představily i možný plán spolupráce, jsme úplně změnili názor. 

Určitě si říkáte, co je to za organizaci? Jednoduše a srozumitelně jde o skvělý tým lidí, s cílem pomoci těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci, při péči o nemohoucího, po úmrtí někoho blízkého. Tento tým odborných i laických poradců se snaží pomoci, aby cesta, kterou si pečující nebo truchlící prochází, byla snesitelnější a životní příběh rodiny tak dále smysluplně pokračoval. 

A jak můžeme pomoci my? V každém balíčku od nové sezóny dostanete od nás informační lístek s odkazem na stránky Klára pomáhá z.s.. 

V každé objednávce budete mít možnost symbolicky poslat pár drobáků na konto Kláry. 

A připravujeme ještě jedno společné překvapení. Těšte se s námi.

Klára pomáhá

 

Cílem je informovanost. Pokud máte ve svém okolí pečujícího či pozůstalého, který svoji situaci nese velice těžce, tak jej prosím odkažte na tuto organizaci. Opravdu dokáži pomoci!

Zpět do obchodu