Pokud si nevíte rady, tak jsme vám k dispozici od 8:00 do 20:00 na tel +420 778 001 953.

Komeťáci sobě - 8. Havran

Pojďme všichni ruce - celé Éčko zvedá ruce. Černá bunda, kšiltovka a megafon v ruce. Dlouhých 10 let speakroval v kotli, když se nedařilo. Odbyl si prohry s Pískem, Kadaní a ježdění po Bíteších. Zažil skvělé fandění celého stadionu při (skoro) postupové sezóně. První sezóna v extralize byla pro něj poslední. Byl to on, kdo začínal s choreografiemi na Kometě a první vlaštovky společně s Oplem zdobily náš stadion.

Za jeho dob se kotel bavil i půl hodiny před zápasem a pěl chorály. S megafonem stál nahoře a dirigoval zejména vrchní aktivní část kotle. Za jeho dob se chorály vymýšlely na Diskuzním fóru Komety, které jsem poctivě pročítal po zápase při ranní cestě do školy. Rozhodně jsem nebyl jediný :-) Pro nás je to ikona fanoušků na kterou nemůžeme zapomenout. Díky za všechno, co jsi pro Kometu udělal! 

0DD48D99-F1A0-4CDA-AF66-6C8AA4297B23

Speaker Havran a první zápas v Extralize:

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.