Pokud si nevíte rady, tak jsme vám k dispozici od 8:00 do 20:00 na tel +420 778 001 953.

Komeťáci sobě - 4. Čert

Bubnuje už 20 let. Kometa je jeho život. Na Kometu chodí od 12 let.

Přemýšlel jsem, proč zrovna Čert. Bubnovat dokáže kdekdo. Bubnoval Toncek, kterého sem znal z Kameňáku. Bubnoval jistý Miťas, který není Miťasem speakrem, ale v současnosti spíše brněnským DJem. V jeden zápas tuším bubnovalo dalších 12 lidí. Přemýšlím však, kde ti lidi jsou. A nacházím podstatnou Čertovu vlastnost. Je to věrnost Kometě Brno. Je to styl života kterým se vydal. Řada další bubnovala a věnuje se jiným věcem. Čert zůstal a bubnování je priorita na prvním místě. 

Chodil od druhé ligy. Chodil v první lize a chodí dál i v té nejvyšší soutěži. Věřím, že věrnost Kometě zachová i v budoucnu. Díky čerte za všechno to bubnování!

P.S. Věřím, že chodit včas do třetin je pro tebe další prioritou. Našemu fandění chybějící bubeník dost ubírá. Je to velká škoda, kterou ovlivníš jen ty :-)

 Čert Kometa

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.