Pokud si nevíte rady, tak jsme vám k dispozici od 8:00 do 20:00 na tel +420 778 001 953.

Komeťáci sobě - 10. Ricco a Pavel aneb divize SPB

TOP 10 věrným jsme se rozhodli udělat dárkový koš, kam jsme zařadili polštářek, nějaké ty naše Moravské pochutiny či nádoby na ně a pár drobností, které jistě potěší. Mezi nejvěrnějších 10 jsme zařadili dva Komeťáky, kteří se tak dělí o jeden koš. Oba borci jezdí na Kometu z větší vzdálenosti. Jeden je z Břeclavska, druhý z Mikulova. Na domácí i venkovní zápasy s sebou berou další fanoušky z okolí. Náš stadion zdobí i vlajky Fanatic ultras Břeclav a Pálava fans. 

Borce jsme sem zařadili zejména kvůli aktivitě, počtům na domácích a venkovních zápasech, kam se snaží vypravovat i vlastní autobusy. Naposledy jich téměř 20 jelo podpořit Kometu do Zugu. Nebýt této výpravy, tak by náš sektor byl podstatně prázdnější. Věříme, že se potkáme na řadě dalších domácích zápasů, výjezdech tuzemských i Evropských. Díky borci!

P.S. Nemáme vytyčené pořadí, kdo je nej nej. Číslování slouží pouze informativně a je bráno tak, jak jsme stihli koše předat.

ricco pavel

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.