Náš příběh

Citace z posledních stránek eshopu uvádí:

"Výroba suvenýrů pro fanoušky je běžnou tradicí na hokeji po dlouhá léta. V roce 2013 se rodí myšlenka sjednocení výroby suvenýrů pro fanoušky a financování choreografií namísto vybírání do kasiček. Rodí se eshop, který přesahuje očekávání autorů, kteří nabijí během prvních let mnoho zkušenosti, aby mohli v budoucnu tento eshop posunout ještě o kus dál. Choreografie se na hokeji v Brně tvoří již přes 10 let a patří mezi nejlepší v republice. Aktuální choreografie můžete sledovat na https://www.facebook.com/UltrasStyleKometa/photos "

Tento příběh bychom rádi doplnili, protože 3.11. jsme přebrali klíče od prostoru na Kopečné 7. Vlastním úsilím jsme si objekt spravili, když nám několikrát padala omítka na hlavy a problémy jsme měli také s připojením na elektriku. Finální úpravy jsme provedli o měsíc později na stejný den a 4.12. jsme slavnostně otevřeli jedinečný obchod vytvořený pro všechny ostatní fanoušky. Nápis Modrobílá Šlechta s erbem 1953 je nepřehlédnutelný na ulici Kopečná. Sortiment se pozvolna rozšiřuje, aby mohl nabídnout své produkty pro všechny fanoušky od nejmenších až po ty největší. Dne 1.7. spouštíme nové internetové stránky s moderními prvky designu a funkcemi pro rychle se rozvíjející technologie. 

Proč jsme mohli otevřít kamennou prodejnu a úspěšně roky provozujeme eshop?

Od začátku jsme si dali jasný cíl. Originální provedení našich návrhů, které si sami tvoříme. Tu a tam koukneme na ostatní fanshopy a mají něco společného. Prvky grafiky vytvořené stejnou agenturou, stejné motivy jen vyměněné názvy. Každý návrh je u nás originálem.

Kvalitní materiál - znáte trika, které se vám po vyprání srazí nebo se rozjedou ve švech? Přesně pro tento důvod nás mnoho lidí navštívilo a pochvaluje si náš materiál. Naše švy drží i po vyprání a triko se nesráží. Pravdou je, že jsme z původní gramáže 205g šli na 190g. Důvodem je spíše komfortnější nošení v letních dnech a moderní střih. Tuto novinku mohou uvítat i velcí komeťáci, jelikož jsme začali vyrábět i 4XL velikosti.

Potisk - alfa omega spokojenosti. Nálepka/nažehlovačka/flex jsou pojmy pro to, co běžně nosí fanoušci z fanshopů. Praská to, drolí se to, barvy mizí po několika vypráních. Proto od začátku vyrábíme metodou sítotisku. Drahá na výrobu, ale stojí za to. Barvy drží sytost, potisk nepraská a říká se, že dříve zničíte triko než ten potisk. Ctíme však zásady, že na určité věci se potisk nehodí a proto na čepice, kšiltovky, polokošile patří pouze výšivka. Vyšitý motiv je zaručená kvalita. Pro nás oblíbený na šitých mikinách. 

Každoročně tvoříme jednotné oblečení k výjezdu či speciální události, které jsou ve velké oblibě fanoušků. Tvoříme i samotné choreografie, jak na domácí, tak na venkovní zápasy. Právě výtěžek z větší míry financuje tyto aktivity. Děkujeme všem, kteří nás svým nákupem podporují! 

Choreo kometa

Za druhým titulem Komety

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz