Náš příběh

Citace z posledních stránek eshopu uvádí:

"Výroba suvenýrů pro fanoušky je běžnou tradicí na hokeji po dlouhá léta. V roce 2013 se rodí myšlenka sjednocení výroby suvenýrů pro fanoušky a financování choreografií namísto vybírání do kasiček. Rodí se eshop, který přesahuje očekávání autorů, kteří nabijí během prvních let mnoho zkušenosti, aby mohli v budoucnu tento eshop posunout ještě o kus dál. Choreografie se na hokeji v Brně tvoří již přes 10 let a patří mezi nejlepší v republice. Aktuální choreografie můžete sledovat na https://www.facebook.com/UltrasStyleKometa/photos "

Tento příběh bychom rádi doplnili, protože 3.11. jsme přebrali klíče od prostoru na Kopečné 7. Vlastním úsilím jsme si objekt spravili, když nám několikrát padala omítka na hlavy a problémy jsme měly také s připojením na elektriku. Finální úpravy jsme provedli o měsíc později na stejný den a 4.12. jsme slavnostně otevřeli jedinečný obchod vytvořený pro všechny ostatní fanoušky. Nápis Modrobílá Šlechta s erbem 1953 je nepřehlédnutelný na ulici Kopečná. Sortiment se pozvolna rozšiřuje, aby mohl nabídnout své produkty pro všechny fanoušky od nejmenších až po ty největší. Dne 1.7. spouštíme nové internetové stránky s moderními prvky designu a funkcemi pro rychle se rozvíjející technologie. 

Vždy nám záleželo na kvalitě, tudíž používáme výhradně sítotisk, který je nejkvalitnějším potiskem. Zcela odmítáme flex folie, které jsou využívány pro svoji nízkou cenu avšak na druhé straně jsou také známé svojí nízkou kvalitou. Naše trička drží tvar, potisk i barvy. 

Originální motivy si sami tvoříme. Žádné nenakupujeme u agenturních grafiků. Všechno tvoří lidé z kotle, kteří mají k fanouškům a jejich mentalitě nejblíže. Každoročně tvoříme jednotné oblečení k výjezdu či speciální události, které jsou ve velké oblibě fanoušků. Tvoříme i samotné choreografie, jak na domácí, tak na venkovní zápasy. Právě výtěžek z větší míry financuje tyto aktivity. Děkujeme všem, kteří nás svým nákupem podporují! 

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.