Komeťáci sobě - Non plus ULTRA

Když zmiňujeme počátky CHOREA na Kometě a s ním spojené osoby Havran a Opl, tak navazujeme i člověkem, kterému jsme chtěli dát koš jen tak v soukromí a v klidu. Obsah košíku jsme recesisticky pozměnili a flašku vína nahradila správná Moravská kořalka. Tento člověk dotáhl naši ultras scénu na nejvyšší patro. Jeho malovací schopnosti jsou úctyhodné. Od štětce přes váleček ke spreji. Ovládá vše, co mu přijde pod ruku a z nálepky 8x8 cm vám namaluje plachtu 10x10 metrů. Jeho kousky zdobily naše stadiony. Později se toho chopili mladší kluci.

Nebyla to jen práce na choreu, ale návrhy na oblečení, vlajky a pomoc při jakémkoliv vyjednávání, kde Džanyho slovo mělo velkou váhu. Zeď pod kotlem je samozřejmě jeho práce. Vyvěšení nápisu "Vlajkonoši hosté" nad slávistický kotel v O2 areně... Joker na výjezdu na Spartu, Sauron v semifinále se Spartou. To je výčet jeho práce, které však bylo mnohem víc. Nejvíce jeho kousků naleznete na youtube pod heslem "Kometa Brno Art"

Džany, DÍKY!

8D215EC8-1E41-43B8-965A-6097526038DE

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.