Zakázková výroba

Chcete vlastní originální trička na akci pro své kamarády? Vyrobit šály pro svůj lokální tým? Nebo třeba firemní hrnečky? Nyní máte možnost! Nabízíme zakázkovou výrobu triček, šál, vlajek a dalšího zboží včetně grafického návrhu, dle přání zákazníka.

 V případě zájmu nás kontaktujte na: info@originalfanswear.cz

CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍME?

Šály:

- Již od 10 ks
- Vlastní grafický motiv, dle specifikací zákazníka (na obou stranách lze mít jiný motiv) 
- Třásně lze kombinovat ve dvou barvách (např. v modré a bílé)
- Ceny jsou závislé od počtu kusů.

    

 

Vlajky:

Každou skupinu fanoušků reprezentuje jejich vlajka na domácích i venkovních stadionech. Vlajku můžeme nechat vyrobit i pro hospodu nebo restauraci. Ceny jsou závislé od návrhu. Vlajky jsou tištěné. Pro fanoušky doporučujeme rozměry 3:2 nebo 2:1 například 3m x 1,5m.

    

 

Trička, mikiny, bundy:

Za několik let výroby vlastní suvenýrů pro fanoušky jsme zkusili řadu technologií potisku.

Od 10 ks nabízíme výrobu vlastních triček a mikin. Množství může být i menší, pokud jste ochotni akceptovat vyšší ceny. Cena je závislá na návrhu a použité technologii potisku. Pokud návrh tvoříte doporučujeme se zaměřit jak na velikost, tak na počet barev u návrhu. Výhodou je, že velikosti se dají vyzkoušet na produktech v naší prodejně!

 

Ostatní suvenýry - náramky (od 100 ks), hrníčky (od 50 ks), kšiltovky (od 10 ks), placky (od 50 ks různé velikosti), nálepky (1 motiv = 500 ks nálepek), polštářky (od 50 ks), minidresy (od 25 ks).

    

 

Safra, tady nic není!

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.