Nový eshop a další novinky

Tak jsme do toho praštili. Nový eshop přináší i nové možnosti. Představíme vám je v tomto článku.

1) Moderní design i moderní přihlášení - designově jsme se rozhodně posunuli kupředu. Během několika dnů by nám měl Facebook schválit i pohodlné přihlášení do zákaznické sekce přes Facebook. Tudíž nějaké emaily, heslo a podobné věci dostali padáka. 

2) Objednávkový proces - mimo vizuální stránky by měl být trochu rychlejší. V objednávce se vám ukazuje kontakt pro okamžité řešení Vašeho případného problému. Kontakt naleznete i přímo na hlavní stránce. Nemusíte se tedy někam složitě dostávat do menu Kontakty. 

3) DOPRAVA ZDARMA - Novinka, co by mohla být příjemný dárek navíc při vyšší objednávce.

4) Dárek za platbu předem - nepsané pravidlo zůstává. Opět potěšíme každého, kdo nám důvěřuje a pošle platbu předem. Nemusíme se tak strachovat, zda neutratíme peníze za službu dobírka zbytečně. Navíc od 1.8. bude pro platícího předem Balík do ruky jen za 65 Kč, oproti 90 Kč za dobírku. Je to náš krok, jak motivovat zbylé 2/3 našich zákazníků. 

5) BALÍK DO RUKY zůstává, Geis Point končí - Byť to pár lidí využilo, tak statisticky jste Geis Point využili jen z 8%. Nejlevnější doprava je osobní odběr na Kopečné 7!

6) SVĚT MODROBÍLÉ ŠLECHTY - Sekce pro informace, novinky, reporty a další zajímavosti. Pro klasické webaře neholdující FB éře jistě zajímavá možnost, jak se leccos dozvědět.

7) Kometa Exclusive Collection - Chystáme jednu novinku, která podle nás chybí. Mimo originálních motivů, kvalitních materiálů jsme si řekli, že nám na hokeji chybí něco exkluzivního. Podrobnosti připravujeme...